Kies je winkel

Je winkel bepaalt je ophaaldag, de openingstijden en je Brooddag op deze site.

Zoek op postcode of locatie

Winkels en openingstijden

Acht adressen, van Rotterdam-Zuid tot Numansdorp: onze winkels en de bakkerij aan de Ridderkerkstraat. Op zondag zijn we overal dicht.

Je postcode blijft in je browser: de afstand rekenen we uit met een vaste tabel van postcodegebieden. Je locatie wordt alleen na je klik opgevraagd en blijft ook in je browser.

De hele week

Winkelmaandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Groenezoom8.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 17.00Brooddag8.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 16.00
Groene Hilledijk8.00 tot 14.008.00 tot 14.008.00 tot 14.00Brooddag8.00 tot 14.008.00 tot 14.008.00 tot 14.00
Papendrecht8.30 tot 18.008.30 tot 18.008.30 tot 18.00Brooddag8.30 tot 18.008.30 tot 18.008.30 tot 17.00
Barendrecht8.30 tot 17.008.30 tot 17.30Brooddag8.30 tot 17.308.30 tot 17.30Brooddag8.30 tot 17.308.00 tot 17.00
Keizerswaard8.30 tot 17.008.30 tot 17.30Brooddag8.30 tot 17.308.30 tot 17.30Brooddag8.30 tot 17.308.30 tot 17.00
Portland8.30 tot 17.30Brooddag8.30 tot 17.308.30 tot 17.308.30 tot 17.308.30 tot 17.308.00 tot 17.00
Numansdorp8.00 tot 13.008.00 tot 17.00Brooddag8.00 tot 13.008.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 15.00
Bakkerij Ridderkerkstraat8.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 17.008.00 tot 17.00

Rond de feestdagen wijken de tijden soms af. Die staan op onze pagina met feestdagen en openingstijden.

Per adres

  • Groenezoom

    Groenezoom 202
    3075 GK Rotterdam

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.00 tot 17.00
    dinsdag
    8.00 tot 17.00
    woensdag
    8.00 tot 17.00
    donderdag
    8.00 tot 17.00
    vrijdag
    8.00 tot 17.00
    zaterdag
    8.00 tot 16.00

    Brooddag op woensdag

  • Groene Hilledijk

    Groene Hilledijk 271A
    3073 AK Rotterdam

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.00 tot 14.00
    dinsdag
    8.00 tot 14.00
    woensdag
    8.00 tot 14.00
    donderdag
    8.00 tot 14.00
    vrijdag
    8.00 tot 14.00
    zaterdag
    8.00 tot 14.00

    Brooddag op woensdag

  • Papendrecht

    Espenhof 30
    3355 BM Papendrecht

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.30 tot 18.00
    dinsdag
    8.30 tot 18.00
    woensdag
    8.30 tot 18.00
    donderdag
    8.30 tot 18.00
    vrijdag
    8.30 tot 18.00
    zaterdag
    8.30 tot 17.00

    Brooddag op woensdag

  • Barendrecht

    Middenbaan 90
    2991 CT Barendrecht

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.30 tot 17.00
    dinsdag
    8.30 tot 17.30
    woensdag
    8.30 tot 17.30
    donderdag
    8.30 tot 17.30
    vrijdag
    8.30 tot 17.30
    zaterdag
    8.00 tot 17.00

    Brooddag op dinsdag en donderdag

  • Keizerswaard

    Keizerswaard 69
    3078 AL Rotterdam

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.30 tot 17.00
    dinsdag
    8.30 tot 17.30
    woensdag
    8.30 tot 17.30
    donderdag
    8.30 tot 17.30
    vrijdag
    8.30 tot 17.30
    zaterdag
    8.30 tot 17.00

    Brooddag op dinsdag en donderdag

  • Portland

    Hof van Portland 6
    3162 WJ Rhoon

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.30 tot 17.30
    dinsdag
    8.30 tot 17.30
    woensdag
    8.30 tot 17.30
    donderdag
    8.30 tot 17.30
    vrijdag
    8.30 tot 17.30
    zaterdag
    8.00 tot 17.00

    Brooddag op maandag

  • Numansdorp

    Burgemeester de Zeeuwstraat 129
    3281 AG Numansdorp

    Maandag tot en met zaterdag open

    maandag
    8.00 tot 13.00
    dinsdag
    8.00 tot 17.00
    woensdag
    8.00 tot 13.00
    donderdag
    8.00 tot 17.00
    vrijdag
    8.00 tot 17.00
    zaterdag
    8.00 tot 15.00

    Brooddag op dinsdag

  • Bakkerij Ridderkerkstraat

    Ridderkerkstraat 59
    3076 JV Rotterdam

    Maandag tot en met zaterdag 8.00 tot 17.00

    maandag
    8.00 tot 17.00
    dinsdag
    8.00 tot 17.00
    woensdag
    8.00 tot 17.00
    donderdag
    8.00 tot 17.00
    vrijdag
    8.00 tot 17.00
    zaterdag
    8.00 tot 17.00

    Bakkerij en kantoor, ophalen van bestellingen